پروژه ای که ۱۵ سال به تماشای اجرای وعده های مسئولین نشسته بود طبق گزارش رسیده از دفتر فنی اداره کل ورزش و جوانان استان قرارداد شروع فعالیت سکوی تماشاگران با پیمانکاری که از لحاظ رتبه کاری در بالاترین رتبه می باشد انعقاد و این پیمانکار جهت شروع کار خود کارگاه خود را در محوطه ورزشگاه تجهیز نمود.

یکی از مطالبات اصلی جوانان شهرستان دلفان تکمیل پروژه ناتمام سکوی تماشاگران فوتبال مجتمع ورزشی شهداست که عملیات ساخت آن به سال ۱۳۸۱ بر می گرددو تا کنون ۱۵ سال از چشم انتظاری جوانان ورزشکار این شهر از بهره برداری و به تماشا نشستن فوتبال روی این سکو می گذرد که تا کنون از لحاظ فیزیکی ۴۰ درصد از آن اجرایی و پیشرفت داشته است .

با همت مسئولین استانی و شهرستان و مشخص شدن پیمانکار انتظار می رود طبق گفته های پیمانکار روند کار ، تا اتمام و در اختیار نهادن این پروژه و استفاده ورزشکاران ادامه و تکمیل قطعی گردد.

جهت شروع کار اعتبار مصوب شده برای این طرح در سال ۹۶ به مبلغ ۱ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان می باشد که تا بحال ۲۵ درصد این مبلغ تخصیص یافته است .

پیمانکار جدید طرح با توجه به علاقه و تعصب منطقه ای که دارد بیان داشته است که تا تکمیل کامل و نهایی این پروژه تلاش کند و این طرح را دردست بهره برداری ورزشکاران شهرستان دلفان قرار دهد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدلفان چاودلفان چاودلفان چاودلفان چاوپوسته وردپرسمیلاد اصغری