کشف پتوی قاچاق در دلفان، توقیف ۴ میلیارد ریال کالای قاچاق در خرم آباد و دستگیری سوداگران مرگ از جمله اخبار فرماندهی انتظامی لرستان طی امروز شنبه است.

سرهنگ صفی اله بیرانوند فرمانده انتظامی خرم آباد گفت: در پی دریافت اخبار و اطلاعاتی مبنی بر اینکه عده ای سوداگر مرگ در سطح شهر اقدام به توزیع مواد مخدر می کنند، مراتب به صورت ویژه در دستور کار ماموران این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: پس از شناسایی و رصد دقیق و تحت نظر قرار دادن افراد توزیع کننده، با هماهنگی مقام قضائی در چندین عملیات ۱۹ خرده فروش مواد مخدر دستگیر شد.

سرهنگ بیرانوند اظهار داشت: طی بازرسی از محل اختفاء افراد دستگیر شده مقادیری انواع مخدر کشف و متهمان به مراجع قضائی معرفی شدند.

کشف پتوی قاچاق در دلفان

فرمانده انتظامی دلفان از کشف ۱۵۰ تخته پتوی قاچاق از یک دستگاه پژو پارس در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ کرم حسین سپهوند گفت: ماموران ایست بازرسی «گشور» حین کنترل خودروهای عبوری در مسیر نورآباد- هرسین به یک دستگاه پژو پارس مشکوک و آن را توقیف کردند.

وی افزود: در بازرسی از خودرو مذکور ۱۵۰ تخته پتوی خارجی قاچاق فاقد مجوز گمرکی که از استان های کشور به استان های غربی جنوبی بارگیری شده بوده کشف شد.

سرهنگ سپهوند ارزش محموله مکشوفه را ۱۱۰ میلیون ریال اعلام کرد و گفت: در این رابطه یک متهم دستگیر شده است.

توقیف ۴ میلیارد ریال کالای قاچاق در خرم آباد

فرمانده انتظامی استان لرستان از توقیف یک دستگاه کامیون کشنده و کشف مقادیری کالای خارجی قاچاق به ارزش ۴ میلیارد ریال در خرم آباد خبر داد.

سردار حاجی محمد مهدیان نسب گفت: ماموران پلیس آگاهی در آزاد راه خرم آباد- پل زال به یک دستگاه کامیون کشنده مشکوک شدند و آن را متوقف کردند.

وی تصریح کرد: در بازرسی از خودرو مذکور ۲۲ هزار عدد انواع لوازم تزئینی و ۴ هزار و ۶۰۰ عدد اسباب بازی خارجی قاچاق فاقد مجوز گمرکی که از استان های جنوبی کشور به مقصد پایتخت بارگیری شده بود، کشف شد.

سردار مهدیان نسب با اشاره به اینکه در این زمینه یک نفر دستگیر شده است، افزود: کارشناسان ارزش محموله مکشوفه را ۴ میلیارد ریال اعلام کردند و متهم با تشکیل پرونده  به مراجع ذیصلاح معرفی شد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدلفان چاودلفان چاودلفان چاودلفان چاوپوسته وردپرسمیلاد اصغری