علی رستمیان با بیان اینکه به ازای هر ۵۰ میلیون تومان قاچاق کالا یک شغل در شهر و به ازای هر ۱۵ میلیون تومان یک شغل در روستا از بین می ‎ رود مطرح کرد: هر چقدر قاچاق کالا افزایش یابد به همان اندازه شغل از دست می ‎ دهیم.

نماینده مردم  دلفان و سلسله در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قاچاق کالا به تولید ملی و داخلی ضریه می ‎ زند، ادامه داد: افرادی که مبادرت به قاچاق کالا می‌کنند هزینه آب، برق، مالیات و ارزش افزوده نمی‌دهند و به راحتی قاچاق را از مبادی مختلف وارد کشور کرده و با قیمت ارزان‌تر از تولید داخلی به فروش می ‎ رساند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس دهم تصریح کرد: قاچاق کالا تولید داخلی را نابود و منجر به بحران بیکاری می ‎ شود.

رستمیان تاکید کرد: بایستی کشور را به سمتی هدایت کنیم که عزم ملی پشت مبارزه با قاچاق باشد چرا که به فرموده مقام معظم رهبری قاچاق کالا خنجری است که از پشت به ما وارد می ‎ شود.

وی عنوان کرد: به رغم برخوردهای جدی و مبارزه با قاچاق کالا  در این راستا آسیب ‎ های زیادی دیدیم.

این نماینده مردم در مجلس دهم با تاکید بر اینکه مبارزه با قاچاق کالا عزم و پیشتوانه ملی می ‎ طلبد، خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری بارها و بارها تاکید داشتند که افزایش تولید ملی نه تنها منجر به ایجاد و تقویت اشتغال می ‎ شود بلکه یکی از راه ‎ های حمایت و کمک به اقتصاد مقاومتی است و باید روی این مهم اهتمام ویژه داشته باشیم.

به گزارش ایسنا؛ نماینده مردم دلفان و سلسله در مجلس شورای اسلامی  گفت: باید علاوه بر مبادی غیررسمی روی مبادی رسمی در مناطق آزاد کنترل بیشتری صورت گیرد و به مسئولین گوشزد شود که این موارد را رصد و ساماندهی کنند./

پایان پیام

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدلفان چاودلفان چاودلفان چاودلفان چاوپوسته وردپرسمیلاد اصغری