سردار حاجی محمد مهدیان نسب پیش از ظهر دوشنبه در جمع رسانه ها با اشاره به اینکه باند بزرگ سارقان مسلح در لرستان منهدم شد، اظهار داشت: بیش از ۲۰ روز پیش گزارشی آمد که از محور هرسین به دلفان ۴ نفر مسلح، ۴.۵ کیلو طلا از یک فروشنده از استان های همجوار سرقت کرده اند که در نهایت سریعا تور پلیس برای دستگیری سارقان در استان گسترده شد.

وی با بیان اینکه تیم ویژه و مجربی از پلیس آگاهی لرستان به محل اعزام شد و در کمترین فرصت سارق شناسایی شد، تصریح کرد: در کمتر از ۲۴ ساعت سه نفر از متهمین شناسایی و دستگیر شدند و خودرو مخفی شده در یکی از روستاها کشف و توقیف شد.

فرمانده انتظامی لرستان با تاکید بر اینکه در بررسی های به عمل آمده مشخص شد که تعدادی از متهمین در استان و یکی از استان های همجوار مخفی شده اند که با شناسایی محل مخفی شدن آنها، ۶ نفر دیگر دستگیر شد، افزود: این باند ۶ قبضه اسلحه جنگی، دو نارنجک و وسایل سرقت مسلحانه داشتند که همه آنها کشف و توقیف شد.

سردار مهدیان نسب با اشاره به اینکه یک کیلو از طلاهای سرقتی و ۱۰۰ عدد سکه از سارقان کشف شده است، ادامه داد: در نهایت با تلاش ماموران انتظامی لرستان باند بزرگی که در لرستان و استان های همجوار فعالیت می کرد منهدم شد.

وی خاطرنشان کرد: به سارقان هشدار می دهیم که در لرستان جای امنی برای سرقت و هنجار شکنی وجود ندارد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدلفان چاودلفان چاودلفان چاودلفان چاوپوسته وردپرسمیلاد اصغری